Radom, ul. Niedziałkowskiego 16

Życie i praca w kamienicy

Opublikowano 17 sierpnia 2021

Co jest potrzebne do pracy w trybie home office? Cisza, spokój i sąsiedzi z klasą. Jeśli pracować z domu to tylko w zacisznej, kameralnej kamienicy. Jeśli wracać po ciężkim dniu pracy – to do domu z duszą. W kamienicy w Radomiu przy ul. Niedziałkowskiego 16 tworzymy idealne warunki do życia, pracy i odpoczynku. W postpandemicznej rzeczywistości jest dla nas oczywiste, jak istotną rolę pełni funkcjonalne, wygodne i dobrze zlokalizowane mieszkanie.

Grube mury kamienicy, nie tylko pełni funkcję izolacji termicznej - dzięki nim w letnie upały jest tu chłodno, a zimą ciepło nie ucieka na zewnątrz. Co nie mniej ważne ściany doskonale wyciszają wnętrza. Hałas z sąsiednich mieszkania nie przeszkadza nam, nawet jeśli przez cały dzień przebywa w nim rodzina z małymi dziećmi, czy młodzież słuchająca muzyki:)

W kamienicy jest tylko kilka mieszkań. To umożliwi mieszkańcom stworzenie ekskluzywnej wspólnoty sąsiedzkiej. Komfort życia to przecież nie tylko nasze własne wymarzone, przestronne i dobrze urządzone M. Jeśli pracujemy z domu, mieszkanie staje się bazą, w której ważne są najdrobniejsze szczegóły. Myślimy więc o wszystkim:) Prace w kamienicy trwają na pełnych obrotach. Już w krótce kolejne wieści z Niedziałkowskiego 16.