Kalisz, ul. Łazienna 15

Zaczynamy remont elewacji w kamienicy przy ul. Łaziennej 15 w Kaliszu

Opublikowano 20 października 2021

Rozpoczynamy ważny etap w procesie rewitalizacji naszej stylowej kamienicy przy ul. Łaziennej 15 w Kaliszu. Wyremontowana elewacja będzie jednocześnie nową wizytówką budynku, w który wkładamy mnóstwo pracy i entuzjazmu. Dlatego bierzemy się do pracy z dużą dokładnością, i potrzebną przy tego typu inwestycjach, precyzją.

Rozstawiliśmy rusztowanie, aby rozpocząć skuwanie starych tynków, a następnie przygotować elewację do położenia nowych oraz do gruntownego malowania. Bardzo ważnym, elementem prac będzie dokładne odtworzenie wszystkich elementów zdobnych.

Dokładamy starań, aby odrestaurowana kamienica sukcesywnie odzyskiwała blask i urodę, ale jednocześnie nie traciła nic ze swojej niepowtarzalnej historii zaklętej w drobnych detalach architektonicznych, układzie klatki schodowej i elementach elewacji. To wartość, która tworzy charakter, klimat i urok miejsca.

Dlatego mamy nadzieję, że powstająca właśnie elewacja w klasycznym, miejskim, eleganckim stylu spodoba się wszystkim, dla których mieszkanie to nie tylko mury i metraż. Którzy pragną mieszkać w pięknej kamienicy z historią w tle.