Radom, ul. Niedziałkowskiego 16

Remontujemy elewację od strony dziedzińca przy ul. Niedziałkowskiego 16 w Radomiu

Opublikowano 20 października 2021

Mamy dla Państwa kolejną porcja newsów z placu budowy w kamienicy przy ul. Niedziałkowskiego 16. Rozpoczął się właśnie kolejny etap remontu. Rozstawiliśmy rusztowanie od strony podwórka, aby skuć stare tynki z elewacji. Przed nami położenie nowych tynków oraz pomalowanie elewacji. Co niezwykle ważne kamienica przeszła gruntowną termomodernizację.

Powoli zaczyna być widać, jak kamienica zyskuje nową odsłonę. To będzie idealne miejsce zarówno do aktywnego życia, jak i spokojnego odpoczynku po pracy. Wygodna opcja dla amatorów miejskich atrakcji, jak i domatorów ceniących ciszę i spokój. Przyjazna propozycja dla młodych par z dziećmi i bez, dla singli i dla wszystkich ceniących kameralną atmosferę, elegancki design i topową lokalizację.

Dbamy o szczegóły. Starannie zachowujemy wszystkie elementy architektoniczne, które stanowią o urodzie i charakterze budynku. Odświeżając historię, dodajemy mu nowoczesnego sznytu i miejskiej elegancji. Niebawem, kolejne wieści z naszych działań renowacyjnych :)