Łódź, ul. Zgierska 208

Przygotowujemy lokale do stanu deweloperskiego w kamienicy przy ul. Zgierskiej 208 w Łodzi

Opublikowano 20 października 2021

W kamienicy zaczyna już być pięknie! Prace w lokalach przy ul. Zgierskiej 208 idą pełną parą. 24 mieszkania, niebawem zyskają status stanu deweloperskiego. Podłoże jest już gotowe do położenia podłóg, ściany zostały otynkowane, a okna do lokali – wymienione.

Nasza, precyzyjnie zaplanowana, rewitalizacja powoli ujawnia, jak wielki potencjał drzemał w tej niewielkiej kamienicy. Historyczna architektura dostarcza tyle estetycznych wrażeń i inspiracji do niesztampowych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy postawisz na nowoczesny minimalizm, czy eklektyczne eksperymenty wnętrzarskie – w kamienicy nawet najprostsze pomysły zyskają na szlachetności. Wysokie sufity i okna dają oddech i powiększają przestrzeń, a grube mury tłumią hałas i zapewniają komfortową izolację termiczną.

Kompaktowe lokale zaprojektowaliśmy tak, aby można je było funkcjonalnie urządzić. Stare budownictwo w nowoczesnym wydaniu daje unikalne możliwości. Zamiast uniwersalnych mieszkań w bloku, sięgnij po urokliwe miejsce do życia. W dobrym guście. W oryginalnej, świeżo odnowionej kamienicy.